Adana Iphone Teknik Servisi 0 322 422 56 76

Adana Cep Telefon Servisi 0 322 422 56 76

Değerli IPHONE Kullanıcılarımız,

ADANA da Çukurova bilişim & iletişim olarak 2003 yılından bu yana Akıllı Cep Telefonları – Tablet – Masaüstü ve Dizüstü bilgisayar tamir servisi hizmeti sunmaktayız.

Arızalı Iphone ürünlerinizi servis merkezlerimize ücretsiz göndermeniz için tek yapmanız gereken, size en yakın Yurtiçi Kargo noktasına gitmeniz ve bulunduğunuz bölgeye göre daha hızlı hizmet almak  için size önerdiğimiz servis merkezimizin anlaşma numarasını bildirerek, ürünü ulaştırması için teslim etmenizdir.

Iphone Cep Telefonu Teknik Servisi olarak cihazınızın arıza durumuna göre ortalama 1 – 3 saat içerisinde problemlerinizi çözmekteyiz. (Firmamıza getirilen cihazlar için geçerli süredir.)

SIK KARŞILAŞILAN ARIZALAR;

Iphone Dokunmatik (Lens – Ön Cam) Değişimi Fiyatı! Iphone Servis Adana

Iphone LCD – Led Ekran Değişimi, Tamiri ve Onarımı Fiyat! Iphone Servis Adana

Iphone Arka Kapak Değişimi! Iphone Servis Adana

Iphone Home Tuşu – Home Button Değişimi! Iphone Servis Adana

Iphone Pil – Batarya Değişimi! Iphone Servis Adana

Iphone Kasa Değişimi! Iphone Servis Adana

Iphone Mikrofon Değişimi! Iphone Servis Adana

Iphone Kulaklık Değişimi! Iphone Servis Adana

Iphone Şarj Soketi – Entegresi Değişimi Tamiri ve Onarımı! Iphone Servis Adana

Iphone Kamera Değişimi Tamiri ve Onarımı! Iphone Servis Adana

Iphone Yazılım Yükseltme Android Lollipop – Kitkat – Marshmallow! Iphone Servis Adana

Iphone Sürüm Düşürme – Downgrade! Iphone Servis Adana

Iphone Kendiliğinden Açılıp Kapanıyor! Iphone Servis Adana

Iphone Açma – Kapama Tuşu Çalışmıyor! Iphone Servis Adana

Cihazınız suya mı düştü?

Onu kurutmakmı istiyorsun.

Yapmak istediğiniz şey önce suyu – veya daha spesifik olarak sudaki tüm iletken şeyleri  yerinden çıkarmaktır. Bunu en iyi% 90 + izopropil (sürtünme) alkol ve bir diş fırçası kullanarak yapabilirsiniz. Cihazınızı mümkün olan en kısa sürede açın, pili çıkarın ve fırçalayın. Tüm anakartı alkole batırın ve ovalayın. Ancak o zaman kurutun ve nerede durduğunuzu görün. Sıvının kuruması için yer değiştirmesini sağlayarak, gözlemleyin.Sıvı hasarı için en iyi stratejinizdir.

Iphone şarj azmı gidiyor Yapılması Gereken

Tipik olarak, iPhone pili normal kullanımla 10-11 saate kadar dayanabilir. İPhone pil şarjınızın normalden daha hızlı tükendiğini fark ettiyseniz, bu hızlı bir çözüm gerektiren bir sorun olabilir. Aşağıda vurgulanan, iOS 13.3 güncellemesinden sonra iPhone pilinin hızlı bir şekilde ölmesi sorununu çözmenize yardımcı olacak bazı pil tasarrufu ipuçları ve sorun giderme yöntemleri bulunmaktadır. İPhone pilinizin daha hızlı bitmesine neyin neden olduğunu ve telefonunuzun pil ömrünü korumak için hangi önlemlerin alınması gerektiğini öğrenmek için okumaya devam edin.

İPhone pilinizin normalden daha hızlı bitmesine neden olan nedir?
İPhone piliniz çabuk bittiğinde, yalnızca iki olasılık olabilir. Bataryanın şarjı azalmış olabilir veya sistemdeki bir şey normalden daha fazla güç tüketiyor olabilir. Sorunu çözmek için cihazınızın hem donanım hem de yazılım yönlerine bakmanız gerekir. Donanımla ilgili faktörleri ortadan kaldırmak genellikle bir iPhone teknisyeninden yardım gerektirdiğinden, öncelikle yazılım yönü üzerinde çalışacağız. Hangi faktörlerin dışlanacağına dair bazı girdiler vermek için en yaygın suçluları haritaladım ve bunlar şu şekildedir:

Kötü güncellemeler. Muhtemelen yeni güncellemeleri yükledikten sonra pil boşaltma sorunu hakkında şikayet eden insanlar duydunuz. Aslında, hızlı pil tüketimi, farklı iPhone’ların sahiplerinin karşılaştığı en yaygın güncelleme sonrası sorunlar arasında listelenmiştir. Görünüşe göre bu durumda, sorun bazı yazılım hataları nedeniyle ortaya çıkıyor. Çoğu zaman, Apple bu sorunu, özel bir düzeltme düzeltme eki içeren izleme güncellemesini sunarak çözdü. Telefonunuz yeni güncelleme yükledikten sonra hızlı pil boşalması yaşamaya başladıysa, bunu sorunun ana nedeni olarak düşünün.
Sahte uygulamalar. Kararlı olmayan uygulamalar her durumda haydut uygulamalar olmaya eğilimlidir. Uygulamalar harekete geçmeye başladığında, pil tüketimi de dahil olmak üzere olumsuz belirtiler ortaya çıkmaya başlar. Güncel olmayan uygulamalar genellikle yeni bir iOS sürümü yüklendiğinde genellikle yanlış davranan uygulamalardır. Bazı uygulamalar arka planda çalışmaya devam etme eğilimindedir ve bu da işlemcinin çalışmaya devam etmesine neden olur. Bu da sürekli güç tüketimine yol açar.
Yanlış yapılandırılmış ayarlar. İPhone ayarlarınızı özellikle iPhone ekranında, bildirimlerde, konum hizmetlerinde, kablosuz hizmetlerde ve diğer pil tüketen iOS özelliklerinde yapılandırma şekliniz, iPhone’unuzda hızlı pil boşalmasına neden olabilecek özellikler arasındadır. Bu nedenle, bu ayarları güç tüketimini azaltacak şekilde optimize etmek ve ayarlamak önerilir.
Genellikle, bunlar iPhone bataryasının hızlı bir şekilde öldüğü sorunu çözerken bakmanız ve hariç tutmanız gereken ana faktörlerdir.

Telefonun Hoparlöründen Ses Gelmiyor Ne Yapmalıyım?

Cep telefonu hoparlöründen veya mikrofonundan ses gelmiyor sorunu kullanıcıların sık sık başına geliyor. Hoparlör ses sorunu nasıl çözümü.

Cep telefonu hoparlör ve mikrofon arızaları kullanıcıların en sık karşılaştığı sonlardan. Söz konusu arıza sonucu telefonun hoparlöründen ses gelmeyebilir veya konuşma sırasında sizin sesiniz karşı tarafa kısık veya hiç gitmeyebilir. iPhone,Samsung,Huawei,Xiaomi vb Telefon yada Tabletlerden hoparlörden ses gelmeme sorunu ve android cihazlarda hoparlörden ses gelmeme sorunlarının nedeni hemen hemen aynıdır.

Cep Telefonu Hoparlörü Ses Sorunu

Aynı şekilde konuşma sırasında veya müzik dinlediğinizde cep telefonu hoparlöründen çok cızırtılı sesler duyabilirsiniz. Telefondan ses gelmiyor veya hoparlör cızırtı sesi çıkarıyor gibi sorunların genellikle 2 sebebi vardır.

Cep telefonlarımız ne yazık ki kullanmaya başladığımız andan itibaren ilk günkü performansı vermez.  Cihazı kullandıkça hoparlör ve mikrofon gibi parçaların performansı zamanla düşer. Akıllı telefonların mikrofon ve hoparlörleri çoğunlukla toz, kir, elbise pamuğu gibi küçük parçalarla tıkanarak cızırtı sesi verir veya hiç ses vermez.

Bu gibi kullanıcı hatalarına bağlı olarak gerçekleşen hoparlörden ses gelmeme probleminin çözümü basittir. İnternette hoparlörden ses gelmiyor şeklinde arama yaptığınızda karşınıza kürdan veya diş fırçası gibi ürünlerle hoparlör ve mikrofon tamiri yapılan videolar görebilirsiniz.

Bu videolarda önerilen yöntemler, cep telefonunuzun hoparlörünü ve mikrofonunu temizleyebilir; fakat bu yöntem aynı zamanda hoparlöre veya mikrofona zarar verebilir. Bu nedenle telefonunuz hoparlörü veya mikrofonu bozulduğunda kürdan ve diş fırçası gibi ürünlerle temizlik yapmanız yüzde 100 sağlıklı bir yöntem değildir.

Hoparlör Soketi Temizliği

Akıllı telefonunuzun hoparlöründen ses gelmiyorsa sorun büyük ihtimalle hoparlör soketi kaynaklıdır. Hoparlör soketinizin bulunduğu küçük alan, kullanıma bağlı olarak toz veya kirle dolmuş olabilir.

Hoparlör soketi değişimi gerçekleştirmeden önce evde kendiniz uygulayacağınız basit bir yöntemle cihazınızın hoparlörünü temizleyebilirsiniz. Bunun için elastik bir banda veya çift taraflı silikon bantlar kullanabilirsiniz. Yapışkan ve elastik olan bu banlardan küçük bir miktar koparın ve cihazınızın hoparlör veya mikrofon boşluklarının temizliğini gerçekleştirin.
Hoparlör soketinin bulunduğu alana soktuğunuz silikon bandın tozları ve kirleri çektiğini göreceksiniz. Yalnız bu işlemi uygulardan cihazınızın hoparlör soketine aşırı baskı uygulamamakta fayda var.

Hoparlör Soketi Değişimi

Cep telefonunuzun hoparlöründen ses gelmeme sorunu cihazınızın donanımıyla da ilgili olabilir. Bu sorunun nedeni cihazınızın darbe alması hoparlör soketinin darbeye bağlı olarak kırılması veya sıvıyla temas sonrası oluşan nem nedeniyle meydana gelen oksitlenme olabilir.

Sorunun çözümü için uzman bir teknik servise başvurmanız yararlı olacaktır. Değişim işlemi, uzman ve profesyonel cep telefonu servisi tarafından yapılmalıdır. Cihazınızın hoparlörünün ve mikrofonunun tamiri orijinal yedek parçalarla yapılmalıdır.

Yukarıda Yazılan ları okuyup Sorununuz devam ediyorsa bize ugramayı ihmal etmeyin.

Aşagıda Batarya Fiyat Bilgileri Yazılmaktadır.

 1. IPHONE 6 BATARYA   150 TL
 2. IPHONE 6 PLUS BATARYA 180 TL
 3. IPHONE 6S BATARYA 150 TL
 4. IPHONE 6S PLUS BATARYA 180 TL
 5. IPHONE 7 BATARYA 200TL
 6. IPHONE 7 PLUS BATARYA 250 TL
 7. IPHONE 8 BATARYA 200 TL
 8. IPHONE 8 PLUS BATARYA 300 TL
 9. IPHONE X BATARYA  550 TL

Not:(Pil Değişiminde bilgileriniz Gitmez.)

Iphone Ön camınız mı Kırıldı Görüntü Var Halen Çalışıyormu?

iPhone  Ekran Cam Değişimi profesyonel ekipman ve yurtdışından özel getirdiğimiz presleme makinaları ile kırık olan ön camı kolayca söküyoruz.

Son olarak ekran fabrikalarında kullanılan oca laminatör cihazlar yardımı ile boşluk, hava ve toz kalmayacak şekilde presleme ve vakumlama yapıyoruz.

Ortalama 2 saat süren ” iPhone Ekran Cam Değişimi ” işlemi sonrası telefonunuz dokunma tik hassasiyet’i ” LCD ” ekranın canlılığı ve koyuluğu telefon’unuz ilk aldığınız günkü gibi kalır ve kesinlikle değiştiği bile anlaşılmaz.

Cam değişimi alanında firmamız ilkleri gerçekleştirmekde olup cep telefonu tamiri sağlayıcılarına öncülük etmektedir.

DİKKAT:Cihazınızda görüntü yada dokunmatik bozuk ise komple LCD ekran değişmesi gerekir

iPhone 6 Plus Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

iPhone 6 Ön Cam Değişimi Fiyatı 150 TL   (max. 3 saat)

iPhone 6 A Kalite Ekran Değişimi Fiyatı 250 TL   (max. 3 saat)

iPhone 6 Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı 350 TL   (max. 3 saat)

iPhone 6 Plus Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

iPhone 6 Plus Ön Cam Değişimi Fiyatı 160 TL   (max. 3 saat)

iPhone 6 Plus Komple A Kalite Ekran Değişimi Fiyatı 280 TL   (max. 3 saat)

iPhone 6 Plus Komple Servis Orijinali Ekran Değişimi Fiyatı 400 TL   (max. 3 saat)

iPhone 6S Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

iPhone 6s Ön Cam Değişimi Fiyatı 179 TL   (max. 3 saat)

iPhone 6s A Kalite Ekran Değişimi Fiyatı 300 TL   (max. 3 saat)

iPhone 6s Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı 400 TL   (max. 3 saat)

iPhone 6S Plus Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

iPhone 6s Plus Ön Cam Değişimi Fiyatı 200 TL   (max. 3 saat)

iPhone 6s Plus Komple A Kalite Ekran Değişimi Fiyatı 300 TL   (max. 3 saat)

iPhone 6s Plus Komple Servis Orjinali Ekran Değişimi Fiyatı 450 TL   (max. 3 saat)

iPhone 7 Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

iPhone 7 Ön Cam Değişimi Fiyatı 250 TL   (max. 3 saat)
iPhone 7 A Kalite Ekran Değişimi Fiyatı 300 TL   (max. 3 saat)
iPhone 7 Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı 500 TL   (max. 3 saat)

iPhone 7 Plus Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi Fiyatı 250 TL   (max. 3 saat)

iPhone 7 Plus A Kalite Ekran Değişimi Fiyatı 350 TL   (max. 3 saat)

iPhone 7 Plus Orijinal Ekran Değişimi Fiyatı 550 TL   (max. 3 saat)

iPhone 8 Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

iPhone 8 Ön Cam Değişimi Fiyatı 300 TL   (max. 3 saat)

iPhone 8 Komple A Kalite Ekran Değişimi Fiyatı 400 TL   (max. 3 saat)

iPhone 8 Komple Servis Orjinali Ekran Değişimi Fiyatı 650 TL    (max. 3 saat)

iPhone 8 Plus Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi Fiyatı 400 TL   (max. 3 saat)

iPhone 8 Plus Muadil Ekran Değişimi Fiyatı 450 TL   (max. 3 saat)

iPhone 8 Plus Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı 750 TL   (max. 3 saat)

iPhone X Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

iPhone X Ön Cam Değişimi Fiyatı 750 TL   (max. 3 saat)

iPhone X Muadil Ekran Değişimi Fiyatı 750 TL   (max. 3 saat)

iPhone X Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı 1650 TL   (max. 3 saat)

whatsapp sitemizde sol alt kösede mevcut çekinmeden sorun ve sorunlarınızı yazabilirsiniz.

iPhone Wifi ve Şebeke Sorunları Çözümü

iPhone Wifi ve Şebeke Sorunları Çözümü; İlk kez problemsiz çalışmakta olan iPhone 6 akıllı telefonunuzdaki Wi-Fi, modeme yakın olsanız bile çok az şey çekiyorsa veya bozulursa, çözüm wi-fi antenini (entegre) değiştirmektir.

iPhone 6 Wifi Kullanıcı Şikayetleri

iPhone 6 wifi sorunu ile teknik Servisimizi arayan kullanıcıların genel şikayetleri aşağıda listelenmiştir. Böyle şikayetleriniz var ise, huzurlu olun. Yaşadığınız soruna bir çözüm var.

 • iPhone 6 wi-fi görmüyor.
 • iPhone 6 internete bağlanmıyor.
 • iPhone 6 wi-fi açılmıyor.
 • iPhone 6 Wi-fi muzdarip.
 • iPhone 6 wi-fi bağlanamıyor.
 • iPhone 6 Wi-fi kırma sorunu var.
 • iPhone 6, wi-fi’yi bağlar, ancak internet bağlantısı yoktur.
 • Wi-Fi anteninin arızalanmasıyla karşı karşıya olan bu sorun, wifi antenini değiştirerek uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından çözülür.

iPhone Şarj Soketi Fiyat Listesi

iPhone Modeller Fiyatlar
iPhone XS Max Şarj Soketi Değişimi 450,00 ₺
iPhone XS Şarj Soketi Değişimi 425,00 ₺
iPhone XR Şarj Soketi Değişimi 390,00 ₺
iPhone X Şarj Soketi Değişimi 350,00 ₺
iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi 200,00 ₺
iPhone 8 Şarj Soketi Değişimi 200,00 ₺
iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi 200,00 ₺
iPhone 7 Şarj Soketi Değişimi 200,00 ₺
iPhone 6S Plus Şarj Soketi Değişimi 150,00 ₺
iPhone 6S Şarj Soketi Değişimi 150,00 ₺
iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi 150,00 ₺
iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi 150,00 ₺
iPhone 5S Şarj Soketi Değişimi 100,00 ₺
iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi 100,00 ₺
iPhone 4S Şarj Soketi Değişimi 120,00 ₺
iPhone 4 Şarj Soketi Değişimi 120,00 ₺

 

iPhone Arka Kamera Değişimi Fiyat Listesi

iPhone arka kamera değişimi fiyat listesi hemen aşağıda tablolu bir şekilde kullanmakta olduğunuz telefon modeline göre paylaşılmıştır.

iPhone Modeller Fiyatlar
iPhone XS Max Arka Kamera 1000,00 ₺
iPhone XS ön Kamera 700,00 ₺
iPhone XR Arka Kamera 450,00 ₺
iPhone X Arka Kamera 700,00 ₺
iPhone 8 Plus Arka Kamera 600,00 ₺
iPhone 8 Arka Kamera 300,00 ₺
iPhone 7 Plus Arka Kamera 550,00 ₺
iPhone 7 Arka Kamera 450,00 ₺
iPhone 6S Plus Arka Kamera 250,00 ₺
iPhone 6S Arka Kamera 200,00 ₺
iPhone 6 Plus Arka Kamera 180,00 ₺
iPhone 6 Arka Kamera 100,00 ₺
iPhone 5S Arka Kamera 90,00 ₺
iPhone 5 Arka Kamera 90,00 ₺
iPhone 4S Arka Kamera 90,00 ₺
iPhone 4 Arka Kamera 90,00 ₺

Türkiye tüm illerden, İlk önce irtibat numarımız ile irtibata geçiniz ve Yurtiçi Kargo 376551292 anlaşma kodu ile Merkez Onarım Merkezimize ürünleriniz ücretsiz olarak ulaşacaktır.(irtibata geçilmeden kargo kabul etmiyoruz)

Çukurova bilişim & iletişim’e göndereceğiniz IPHONE ürünlerinizin servis işlemlerinde daha hızlı sonuç almak için; sizlerden, ürününüzü aşağıdaki linkten indirebileceğiniz Servis Öncesi Ürün Gönderim Formu [Checklist] 

ÖNEMLİ HATIRLATMA: Servis Merkezimize göndereceğiniz tüm tablet ve telefonlarınızın içerisinde bulunan verileriniz (Fotoğraf, E-Posta, Döküman, Rehber,vs..) ürününüz teslim alındığı anda yapılan sıfırlama işlemi ile silinecektir. Bu nedenle, tarafımıza göndereceğiniz tablet ve telefonlarınızın veri yedeklerini almanızı öneririz. Silinen verilerin geri kazanılmasının imkanı bulunmamaktadır.

» Aladağ » Ceyhan » Çukurova » Feke » İmamoğlu » Karaisalı » Karataş » Kozan » Pozantı » Saimbeyli » Sarıçam » Seyhan » Tufanbeyli » Yumurtalık » Yüreğir

ADANA IPHONE SERVISI | ADANA SAMSUNG SERVISI | ADANA HUAWEI SERVISI | ADANA ASUS SERVISI | ADANA NOKIA SERVISI | ADANA CEP TELEFONU SERVISI

ADANA IPHONE SERVISI | ADANA SAMSUNG SERVISI | ADANA HUAWEI SERVISI | ADANA ASUS SERVISI | ADANA NOKIA SERVISI | ADANA CEP TELEFONU SERVISI

Adana Huawei Teknik Servis 0 322 422 56 76 – Adana Xiaomi Teknik Servis 0 322 422 56 76 – Adana Sony Teknik Servis 0 322 422 56 76 – Adana Samsung Teknik Servis 0 322 422 56 76 – Adana Iphone Teknik Servis 0 322 422 56 76 – Adana Apple Teknik Servis 0 322 422 56 76 – Adana LG Teknik Servis 0 322 422 56 76 – Adana Vestel Teknik Servis 0 322 422 56 76

IPHONE ADANA SERVİS 0 322 422 56 76 

iPhone dünya çapında milyonlarca insan tarafından bilinen ve tercih edilen bir markadır. Bu markanın teknolojik ürünleri için de firmamız tarafından tamir ve onarım hizmeti veriliyor. Firmamız iPhone marka cihazlarınız için profesyonel bir şekilde hizmet veriyor. Cihazlarda meydana gelen birçok sorun, firmamız tarafından çözülüyor. Adana iPhone Servis olarak bütün iPhone marka cihazlar için hizmet sunuyoruz. Cihazlarda birçok farklı sorun meydana gelebilir. Bu sorunlar gerek tamir gerekse parça değişimi ile firmamız tarafından hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulur. Bunu sağlamak için gerekli personel ve ekipman sahibi olan firmamız, sizlere her zaman hizmet veriyor. iPhone marka cihazlar için uzman kişilerden oluşan bir ekip ile uzun süredir faaliyet gösteriyoruz.

HIZLI ONARIM İŞLEMİ 0 322 422 56 76

Firmamız tarafından iPhone marka cihazlarınız için verilen hizmet kapsamında pek çok işlem gerçekleştirilir. Cihazın sorununun ne olduğu ve nasıl tamir edileceği belirlendikten sonra oldukça profesyonel bir onarım süreci gerçekleştirilir. Bu süreç hem hızlı hem de iyi bir şekilde sonuçlandırılır. Firmamıza teslim ettiğiniz iPhone marka cihazlar, uzman ekiplerimiz tarafından mümkün olan en kısa sürede sizlere teslim edilir. Hizmet kalitemiz, personel kadromuz ve gelişmiş ekipmanlarımız ile sizlere hızlı bir tamir hizmeti sunuyoruz. Adana iPhone Servis hizmetimizden yararlanmak için sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz sizlere her konuda yardımcı olacaktır.

iPhone Arıza Tespit Ve Onarım

iPhone marka cihazlar için firmamız tarafından arıza tespit ve onarımı yapılarak etkili bir hizmet veriliyor. Çalışmayan, sorun çıkaran iPhone cihazlar için firmamız ilk olarak arıza tespitini yapar. Arıza tespiti için cihazı detaylı bir şekilde inceleriz. Daha sonra ise düzeltilmesi için gerekli olan ekipman ve parçaları hazırlarız. Arızanın ne olduğu belirlendikten ve bütün hazırlıklar tamamlandıktan sonra da onarım işlemine başlarız. Uzman personellerimiz cihazın tamiri için en iyi yolları kullanır ve iPhone marka cihazınız tamir edilir.Bütün iPhone cihazlar firması tarafından sorunsuz bir şekilde onarılabilir.  Adana iPhone Servis 0 322 422 56 76 servisi olarak cihazların arızalarını hızlı ve kolay bir şekilde tespit edebiliyoruz. Bu sayede de hızlı bir hizmet anlayışı ile hareket ederiz.

iPhone Marka Cihazlarda Hangi Arızaları Tamir Ederiz?

iPhone marka cihazlar pek çok insan tarafından tercih edilen ürünlerdir. Ancak bütün teknolojik cihazlarda olduğu gibi bu cihazlarda da birtakım arızalar meydana gelir. Firmamız, cihazda meydana gelen arıza ya da sorun ne olursa olsun hizmet verir. iPhone cihazınız açılmayabilir, sürekli donabilir, şarj almayabilir, siyah ekranda kalabilir ve daha birçok sorun çıkarabilir. Bu durumda bizimle iletişime geçerek teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda cihazın ekran kırılması, çizilmesi, kamera çatlaması ve benzeri fiziksel sorunları için de firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Adana’da uzun süreden beri iPhone marka cihazları tamir ediyor ve yeniden kullanıma sunuyoruz. Cihazın ne tür bir arızası olduğu fark etmeksizin  uzman personellerimiz sizlere kaliteli hizmetler verir.

iPhone Cihazlar İçin Uzman Kadro

Firmamız, Adana için teknik servis hizmeti veriyor ve bu hizmet kapsamında birbirinden farklı pek çok iPhone marka cihazı onararak kullanıma sunuyor. Verdiğimiz hizmet kapsamında birbirinden farklı arızaları gideriyor ve cihazlarınızı yeniden sorunsuz bir şekilde kullanma imkanı veriyoruz. Firmamız bünyesinde bulunan personeller hem deneyim hem de bilgi birikimi olarak oldukça yeterlidir. Alanında uzman olan personel kadrosu ile verdiğimiz bu hizmet sayesinde sizlere cihazlarınızdaki arızaların ortadan kalkması konusunda yardımcı oluyoruz. Uzman personellerimiz, cihaz arızalarını kolayca anlar ve daha sonra onarır. Adana iPhone Servis 0 322 422 56 76 olarak bütün iPhone cihaz modellerinin yedek parçasına sahibiz. Bu sayede de parça değişimi gerekli olduğu zaman orijinal parçalar kullanarak cihazınızı tamir ederiz. Firmamız bünyesinde bulunan uzman personeller, parça değişimini kusursuz bir şekilde yapar. Parça değişimi sonrası cihazınız ile ilgilisorunlardan kurtulursunuz.

Gelişmiş Ekipmanlar İle Tamir

iPhone marka cihazların tamiri için firmamız profesyonel bir şekilde hizmet veriyor. Verdiğimiz iPhone tamir hizmeti ile İzmir’de bulunan bütün arızalı iPhone telefonları yeniden çalışır hale getiriyoruz. Firmamız, sahip olduğu ekipmanlar ile tamir işlemini sorunsuz bir şekilde yerine getirir. Onarım ve parça değişimi için en gelişmiş ekipmanları kullanırız. Bu ekipmanlar, uzman personellerimiz sayesinde çok faydalı olur ve cihaz kısa sürede onarımdan çıkarak kullanılabilir.Adana iPhone Servis 0 322 422 56 76 ekibimiz sizlere sürekli hizmet veriyor. Bu sayede de ihtiyacınız olduğu her anda bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız, bir teknik servis olarak bütün iPhone telefonlarının tamirini gerçekleştirebiliyor. Adana’da ihtiyaç duyan herkes için bu hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Kurumsal iPhone Tamir Hizmeti 0 322 422 56 76

Firmamız, Adana için sunduğu iPhone tamir hizmetini tamamen kurumsal bir anlayış ile veriyor. Kurumsal olarak sizlere verdiğimiz bu hizmet sayesinde iPhone marka cihazlarınızı güvenli bir şekilde tamir ettirebilirsiniz. Firmamız gerek hizmet kalitesi gerekse tecrübesi ile iPhone marka telefonları – cihazları oldukça hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamir edebiliyor. Bu sayede de birçok insan tarafından tercih ediliyoruz. Verdiğimiz bu hizmet ile bozuk olan iPhone omi cihazlarınızı bize teslim edebilir ve tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Tamir edilen cihazlar, firmamız güvencesi altında neler olur. Bu sayede sizlere istediğiniz gibi bir hizmet sunuyor ve güven sağlıyoruz.

iPhone Telefonları İçin Profesyonel Onarım – Bakım Hizmeti 0 322 422 56 76

Telefonların birçok arıza sebebi vardır. Bu arızalar teknik ya da fiziksel arızalar olabilir. Firmamız yazılım kaynaklı ya da fiziksel bütün arızalar için hizmet veriyor. iPhone marka telefonlar, firmamız bünyesinde bulunun uzman personeller tarafından büyük bir dikkat ve özenle tamir edilir. Parça değişimleri de aynı şekilde yapılır. Bu sayede firmamız, iPhone marka telefon sorunlarınız için sizlere profesyonel hizmetler verir. Adana’da yaşayan ve arızalı iPhone telefona sahip olan herkes bizimle irtibata geçmesi halinde telefonunu tamir ettirebilir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

iPhone marka cihazlara verdiğimiz hizmeti tercih etmeniz için birçok sebep bulunuyor. Bunların başında yüksek hizmet kalitemiz ve sağladığımız müşteri memnuniyeti geliyor. Aynı zamanda alanında uzman olan personel kadrosu ve kaliteli ekipmanlarımız da bizi tercih etmeniz için iyi nedenlerdir. Adana iPhone Servis 0 322 422 56 76  firmamız sizlere her zaman hizmet vermesi ve her konuda yardımcı olması ile ön plana çıkıyor. Tamir ederek güvencemiz altına aldığımız cihazları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Adana’da etkili bir iPhone servis hizmeti almak için bizi tercih edebilirsiniz.

Pazartesi 23rd Mart By