Adana Iphone Teknik Servisi 03224225676

Adana Cep Telefon Servisi 0 322 422 56 76

Değerli IPHONE Kullanıcılarımız,

ADANA da Çukurova bilişim & iletişim olarak 2003 yılından bu yana Akıllı Cep Telefonları – Tablet – Masaüstü ve Dizüstü bilgisayar tamir servisi hizmeti sunmaktayız.

Arızalı Iphone ürünlerinizi servis merkezlerimize ücretsiz göndermeniz için tek yapmanız gereken, size en yakın Yurtiçi Kargo noktasına gitmeniz ve bulunduğunuz bölgeye göre daha hızlı hizmet almak  için size önerdiğimiz servis merkezimizin anlaşma numarasını bildirerek, ürünü ulaştırması için teslim etmenizdir.

Iphone Cep Telefonu Teknik Servisi olarak cihazınızın arıza durumuna göre ortalama 1 – 3 saat içerisinde problemlerinizi çözmekteyiz. (Firmamıza getirilen cihazlar için geçerli süredir.)

SIK KARŞILAŞILAN ARIZALAR;

Iphone Dokunmatik (Lens – Ön Cam) Değişimi Fiyatı! Iphone Servis Adana

Iphone LCD – Led Ekran Değişimi, Tamiri ve Onarımı Fiyat! Iphone Servis Adana

Iphone Arka Kapak Değişimi! Iphone Servis Adana

Iphone Home Tuşu – Home Button Değişimi! Iphone Servis Adana

Iphone Pil – Batarya Değişimi! Iphone Servis Adana

Iphone Kasa Değişimi! Iphone Servis Adana

Iphone Mikrofon Değişimi! Iphone Servis Adana

Iphone Kulaklık Değişimi! Iphone Servis Adana

Iphone Şarj Soketi – Entegresi Değişimi Tamiri ve Onarımı! Iphone Servis Adana

Iphone Kamera Değişimi Tamiri ve Onarımı! Iphone Servis Adana

Iphone Yazılım Yükseltme Android Lollipop – Kitkat – Marshmallow! Iphone Servis Adana

Iphone Sürüm Düşürme – Downgrade! Iphone Servis Adana

Iphone Kendiliğinden Açılıp Kapanıyor! Iphone Servis Adana

Iphone Açma – Kapama Tuşu Çalışmıyor! Iphone Servis Adana

Cihazınız suya mı düştü?

Onu kurutmakmı istiyorsun.

Yapmak istediğiniz şey önce suyu – veya daha spesifik olarak sudaki tüm iletken şeyleri  yerinden çıkarmaktır. Bunu en iyi% 90 + izopropil (sürtünme) alkol ve bir diş fırçası kullanarak yapabilirsiniz. Cihazınızı mümkün olan en kısa sürede açın, pili çıkarın ve fırçalayın. Tüm anakartı alkole batırın ve ovalayın. Ancak o zaman kurutun ve nerede durduğunuzu görün. Sıvının kuruması için yer değiştirmesini sağlayarak, gözlemleyin.Sıvı hasarı için en iyi stratejinizdir.

Iphone şarj azmı gidiyor Yapılması Gereken

Tipik olarak, iPhone pili normal kullanımla 10-11 saate kadar dayanabilir. İPhone pil şarjınızın normalden daha hızlı tükendiğini fark ettiyseniz, bu hızlı bir çözüm gerektiren bir sorun olabilir. Aşağıda vurgulanan, iOS 13.3 güncellemesinden sonra iPhone pilinin hızlı bir şekilde ölmesi sorununu çözmenize yardımcı olacak bazı pil tasarrufu ipuçları ve sorun giderme yöntemleri bulunmaktadır. İPhone pilinizin daha hızlı bitmesine neyin neden olduğunu ve telefonunuzun pil ömrünü korumak için hangi önlemlerin alınması gerektiğini öğrenmek için okumaya devam edin.

İPhone pilinizin normalden daha hızlı bitmesine neden olan nedir?
İPhone piliniz çabuk bittiğinde, yalnızca iki olasılık olabilir. Bataryanın şarjı azalmış olabilir veya sistemdeki bir şey normalden daha fazla güç tüketiyor olabilir. Sorunu çözmek için cihazınızın hem donanım hem de yazılım yönlerine bakmanız gerekir. Donanımla ilgili faktörleri ortadan kaldırmak genellikle bir iPhone teknisyeninden yardım gerektirdiğinden, öncelikle yazılım yönü üzerinde çalışacağız. Hangi faktörlerin dışlanacağına dair bazı girdiler vermek için en yaygın suçluları haritaladım ve bunlar şu şekildedir:

Kötü güncellemeler. Muhtemelen yeni güncellemeleri yükledikten sonra pil boşaltma sorunu hakkında şikayet eden insanlar duydunuz. Aslında, hızlı pil tüketimi, farklı iPhone’ların sahiplerinin karşılaştığı en yaygın güncelleme sonrası sorunlar arasında listelenmiştir. Görünüşe göre bu durumda, sorun bazı yazılım hataları nedeniyle ortaya çıkıyor. Çoğu zaman, Apple bu sorunu, özel bir düzeltme düzeltme eki içeren izleme güncellemesini sunarak çözdü. Telefonunuz yeni güncelleme yükledikten sonra hızlı pil boşalması yaşamaya başladıysa, bunu sorunun ana nedeni olarak düşünün.
Sahte uygulamalar. Kararlı olmayan uygulamalar her durumda haydut uygulamalar olmaya eğilimlidir. Uygulamalar harekete geçmeye başladığında, pil tüketimi de dahil olmak üzere olumsuz belirtiler ortaya çıkmaya başlar. Güncel olmayan uygulamalar genellikle yeni bir iOS sürümü yüklendiğinde genellikle yanlış davranan uygulamalardır. Bazı uygulamalar arka planda çalışmaya devam etme eğilimindedir ve bu da işlemcinin çalışmaya devam etmesine neden olur. Bu da sürekli güç tüketimine yol açar.
Yanlış yapılandırılmış ayarlar. İPhone ayarlarınızı özellikle iPhone ekranında, bildirimlerde, konum hizmetlerinde, kablosuz hizmetlerde ve diğer pil tüketen iOS özelliklerinde yapılandırma şekliniz, iPhone’unuzda hızlı pil boşalmasına neden olabilecek özellikler arasındadır. Bu nedenle, bu ayarları güç tüketimini azaltacak şekilde optimize etmek ve ayarlamak önerilir.
Genellikle, bunlar iPhone bataryasının hızlı bir şekilde öldüğü sorunu çözerken bakmanız ve hariç tutmanız gereken ana faktörlerdir.

 

Yukarıda Yazılan ları okuyup Sorununuz devam ediyorsa bize ugramayı ihmal etmeyin.

Aşagıda Batarya Fiyat Bilgileri Yazılmaktadır.

  1. IPHONE 6 BATARYA   150 TL
  2. IPHONE 6 PLUS BATARYA 180 TL
  3. IPHONE 6S BATARYA 150 TL
  4. IPHONE 6S PLUS BATARYA 180 TL
  5. IPHONE 7 BATARYA 200TL
  6. IPHONE 7 PLUS BATARYA 250 TL
  7. IPHONE 8 BATARYA 200 TL
  8. IPHONE 8 PLUS BATARYA 300 TL
  9. IPHONE X BATARYA  550 TL

whatsapp sitemizde sol alt kösede mevcut çekinmeden sorun ve sorunlarınızı yazabilirsiniz.

Türkiye tüm illerden, İlk önce irtibat numarımız ile irtibata geçiniz ve Yurtiçi Kargo 376551292 anlaşma kodu ile Merkez Onarım Merkezimize ürünleriniz ücretsiz olarak ulaşacaktır.(irtibata geçilmeden kargo kabul etmiyoruz)

Çukurova bilişim & iletişim’e göndereceğiniz IPHONE ürünlerinizin servis işlemlerinde daha hızlı sonuç almak için; sizlerden, ürününüzü aşağıdaki linkten indirebileceğiniz Servis Öncesi Ürün Gönderim Formu [Checklist] 

ÖNEMLİ HATIRLATMA: Servis Merkezimize göndereceğiniz tüm tablet ve telefonlarınızın içerisinde bulunan verileriniz (Fotoğraf, E-Posta, Döküman, Rehber,vs..) ürününüz teslim alındığı anda yapılan sıfırlama işlemi ile silinecektir. Bu nedenle, tarafımıza göndereceğiniz tablet ve telefonlarınızın veri yedeklerini almanızı öneririz. Silinen verilerin geri kazanılmasının imkanı bulunmamaktadır.

» Aladağ » Ceyhan » Çukurova » Feke » İmamoğlu » Karaisalı » Karataş » Kozan » Pozantı » Saimbeyli » Sarıçam » Seyhan » Tufanbeyli » Yumurtalık » Yüreğir

ADANA IPHONE SERVISI | ADANA SAMSUNG SERVISI | ADANA HUAWEI SERVISI | ADANA ASUS SERVISI | ADANA NOKIA SERVISI | ADANA CEP TELEFONU SERVISI

ADANA IPHONE SERVISI | ADANA SAMSUNG SERVISI | ADANA HUAWEI SERVISI | ADANA ASUS SERVISI | ADANA NOKIA SERVISI | ADANA CEP TELEFONU SERVISI

Adana Huawei Teknik Servis 0 322 422 56 76 – Adana Xiaomi Teknik Servis 0 322 422 56 76 – Adana Sony Teknik Servis 0 322 422 56 76 – Adana Samsung Teknik Servis 0 322 422 56 76 – Adana Iphone Teknik Servis 0 322 422 56 76 – Adana Apple Teknik Servis 0 322 422 56 76 – Adana LG Teknik Servis 0 322 422 56 76 – Adana Vestel Teknik Servis 0 322 422 56 76

Pazartesi 23rd Mart By