Minimal ADB ve Fastboot Aracını indirin

Minimal ADB ve Fastboot Aracını indirin

Minimal ADB ve Fastboot Aracı, tüm Android SDK paketini yüklemeden ADB ve Fastboot dosyalarının en son sürümünü bilgisayara yüklemenizi sağlayan, Windows Bilgisayar için küçük bir uygulamadır.

Bu sayfada Minimal ADB Tool'un son sürümünü ve önceki sürümlerini paylaştık.


Minimal ADB ve Fastboot Aracının Özellikleri

Hafif-Basit Kurulum

Minimal ADB Fastboot Uygulamasının genel boyutu yalnızca 2 MB civarındadır ve bilgisayarda ADB ve Fastboot dosyalarını hızlı bir şekilde kurmanıza olanak tanır. Karşılaştırıldığında, Android SDK paketinin ağırlığı 500 MB'tan fazladır.

 

Kurulum

Bir yükleyici paketi olarak gelir; bu, her şeyi ayarlamak için bilgisayara Minimal ADB Aracı paketini yüklemeniz gerektiği anlamına gelir. Öncelikle bilgisayar paketini indirip çıkartın > Kurulumu başlatmak için .exe dosyasını çalıştırın > kurulumu tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyin.

Hızlı kurulum

Minimal ADB Fastboot kurulum paketi neredeyse 2 MB boyutunda olduğundan bilgisayara kurulumu birkaç saniye sürmektedir. Kurulum işlemini tamamlamak için Kurulum penceresini başlattıktan sonra İleri düğmesine tıklamanız gerekir.

Minimal ADB ve Fastboot Aracını İndirin

Minimal ADB Fastboot Uygulaması, Windows XP'den Windows 11'e (x32 veya x64 bit) dahil olmak üzere tüm Windows işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. Aracın en son sürümünü arıyorsanız, bilgisayarınıza yüklemek için aşağıdaki bağlantıları kullanın:

 

Minimal ADB ve Fastboot v1.4.3                             Download

Minimal ADB ve Fastboot v1.4.3 Portable               Download

Minimal ADB ve Fastboot v1.4.2                             Download

Minimal ADB ve Fastboot v1.4.1                             Download

Minimal ADB ve Fastboot v1.4.0                             Download

Minimal ADB ve Fastboot v1.3.1                             Download

Minimal ADB ve Fastboot v1.3.0                             Download

Minimal ADB ve Fastboot v1.2.0                             Download

Minimal ADB ve Fastboot v1.1.3                             Download

Minimal ADB ve Fastboot v1.1.2                             Download

Minimal ADB ve Fastboot v1.0.0                             Download

 


Anahtar Kelimler : Minimal ADB ve Fastboot Aracını indirin,MİNİMAL ADB fastboot,fastboot,fastboot driver,minimal adb fastboot,Download Minimal ADB and Fastboot Tool (all versions),Minimal ADB ve Fastboot v1.4.3,[TOOL]Minimal ADB and Fastboot [2-9-18],Download Minimal ADB And Fastboot v1.4.3 (Latest Version),Minimal ADB and Fastboot.zip,Minimal ADB and Fastboot 1.4 - Download for PC Free,Minimal ADB ve Fastboot v1.4.3 Portable,Hangi driver gerekiyor minimal adb fastboot a ,Çözüldü - minimal ADB fastboot ile rom kurma,Rehber - ADB ve FASTBOOT Komutlarının Anlamları,Minimal ADB Fastboot indir

Yorum Ekle

Yorumlarınız İncelendikten Sonra Yayınlanacaktır