S9 SM-G960F U6 Android 9.0 Kalıcı Root

Samsung Galaxy S9 SM-G960F U6 Android 9.0 Kalıcı Root


Adana Samsung Galaxy StoreMerhabalar, Sevgili Cukurova Bilişim & iletişim Kullanıcıları Bugün sizlere Samsung Galaxy S9 SM-G960F U6 9.0 Root nasıl yapılır onu anlatacağım.

Sizinde bildiğiniz gibi bu dosyalar hiç bir yerde bulunmuyor bu dosyalar özel olduğu için sadece Çukurova Bilişim ve iletişim özel paylaşmak istedim başka site'lerde Paylaşmayınız, lütfen!.

Yapmanız gereken işlemler.

Aşadaki vereceğim Root dosyasını indirip zip'ten çıkarıp dosyanın için'de "SM-G960F U6 9.0. Kalıcı Root" Dosyasını Odin program'la veya herhangi Özel bir arac'la.

Boot.img dosyasını yükledikten sonra cihaz 1 Dakika içinde size sıfırlama ekranı verecektir.

Cihazınızı sıfırladıktan sonraki işlem indirdiğiniz dosyanın içindeki "MagiskManager-v7.2.0.APK" Dosyasını cihaz hafızasına atıp kurulumu yapınız.

Cihazınızı USB Hata Ayıklama açıp Cihazınızı ekranı açık kalsın. CMD Ekranı açıp.

adb shell

su

Ekrana izin verecektir sizde izin vermeniz lazım.

İzini verildikten sonra IMEI Repair işlemi yapabilirsiniz.

 

Cihazınızda RMM Kilidi varsa işlemleri yapamasınız RMM Kilidi kaldırmak için youtube açıp 2Dakika Bir tane video izleyiniz cihazınızı yeniden başlatıp oem Kilidi açıp Cihazınıza Root yapabilirsiniz.

Not:5809 Sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu'nun 55. Maddesine göre; MADDE 55 – (1) Kurum tarafından izin verilmedikçe, abone kimlik ve iletişim bilgilerini taşıyan özel bilgiler veya cihazın teşhisine yarayan elektronik kimlik bilgileri yeniden oluşturulamaz, değiştirilemez, kopyalanarak çoğaltılamaz veya herhangi bir amaçla dağıtılamaz.

Buradaki amaç imei null olmuş bir şekilde bozulmuş tamir amaçlıdır (Yapacağınız işlemlerden yada başka sıkıntılardan ben veya sitemiz sorumlu değildir)

 

Aşagıda yapacagınız işlemlerden firmamız ve sitemiz sorumlu değildir.Lütfen Profesyonel Kişiler tarafından destek alınız.


Anahtar Kelimler : s9,samsung s9 imei repair,samsung s9 nasıl root yapılır,samsung s9 oem,s9 rmm

Yorum Ekle

Yorumlarınız İncelendikten Sonra Yayınlanacaktır